Bağlantıları atla
buhar vanası

Persta, Endüstriyel Buhar Vanalarında Standardı Belirliyor

Endüstriyel vanalar güvenlikten verimliliğe kadar geniş bir yelpazede kritik roller oynar. Bu nedenle vana teknolojisinin her yönü özellikle de buhar uygulamaları söz konusu olduğunda en yüksek standartlara uygun olmalıdır. PERSTA GmbH buhar vanası alanında liderliğini sürdürmek için DIN ve EN standartlarına sıkı sıkıya bağlı kalırken AD Avrupa Basınçlı Kaplar Yönergesi 97/23/EG ve ASME B16.34 kodlarına da tam uyum sağlayarak alanında fark yaratır.

Kapsamlı Tasarım ve Üretim Süreçleri

PERSTA’nın vanaları sıvı veya gaz medyalarıyla çalışacak şekilde tasarlanarak, özel korozif, kimyasal veya aşındırıcı etkilere dayanıklı olacak biçimde üretilir. Bu buhar vanası tasarımı, üretimi ve test süreçleri vanaların normal çalışma koşulları altında mükemmel performans sergilemesini sağlamak için gerçekleştirilir. Normal çalışma koşulları sıcaklık değişimlerinden, olağan akış hızlarına ve vananın uygulama aralığına kadar geniş bir spektrumu kapsar.

Müşteri İhtiyaçlarına Özel Çözümler

PERSTA, müşterilerinin özel gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunar. Alıcılar normal çalışma koşullarından farklı sistemler beklediklerinde bu gereklilikleri açık ve eksiksiz bir şekilde belirtmelidir. PERSTA bu sayede müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun önlemler alarak vana üreticisine özel talimatlar sağlayabilir. Bu önlemler gövde malzemesinin özel seçiminden, daha yüksek duvar kalınlığına, özel contalar ve cıvata bağlantılarına kadar uzanabilir.

Ek Güvenlik Önlemleri

PERSTA, vanalar üzerindeki ek tehlikeleri ve basınçları en aza indirmek için müşterilerine çeşitli güvenlik önlemleri almayı önerir. Bu titreşim damperlerinin montajı gibi basit çözümlerden aşırı basıncı önlemek için ek ekipmanın kurulumuna kadar geniş bir yelpazeyi kapsayabilir. Ayrıca boru hattının planlanması ve kurulumu sırasında alınacak önlemler sistem ve çevre üzerindeki olası negatif etkileri azaltmaya yardımcı olur.

PERSTA endüstriyel buhar vanası kalite ve güvenliğin standardını belirleyerek bu alanda öncü bir rol oynar. PERSTA müşterilerine sadece en yüksek kalitede ürünler sunmakla kalmaz aynı zamanda her özel gereksinime özel çözümler sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarır.

Yorum bırakın

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır.