Kaliteyi Arayanların adresi

Vizyonumuz

I.V.C. ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER VANA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Üretim ve Hizmet alanındaki faaliyetleri ile yüksek verimi sağlayarak, müşterilerine üst kalitede hizmeti en uygun fiyatla sunacaktır.

Kaliteli hizmet ve dürüst olma politikasından taviz vermeyecektir, bu ögeler I.V.C ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER VANA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’ nin değişmez prensipleri olarak kalacaktır.

Hedefimiz çalışanlarımızın mutluluğunu, müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini büyümemize destek alarak, birlikte çalışmaktan gurur duyacağınız bir kurum olacaktır .

I.V.C. ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER VANA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ; Müşterilerinin ve içinde bulunduğu pazarın, bugünkü ihtiyaçlarını etkin ve verimli bir şekilde karşılarken, proaktif düşünen bir işletme olarak, önümüzdeki gelecek yılların farklı hizmet ve ihtiyaçlarına göre yeniden İyileştirme ve Geliştirme Faaliyetlerine yönelik yapılanmaktadır.

Temel amacı bugün olduğu gibi, yarında müşteri ve çalışanlarını mutlu kılmaktır .Kalite Yönetim Sistemi; doğru organizasyon içinde doğru uygulandığı takdirde, verimi ve üretimi yükselten, işletmenin müşterilerini olduğu kadar, çalışanlarını da mutlu kılabilen en önemli olgudur. Bu nedenle doğru organizasyon içinde, durağan olmayan, yaşayan, gelişen ve kendi kendini yenileyen kalite ruhu oluşturmak öncelikli hedefimiz olacaktır.

Kalite Yönetim Sistemini kurmanın ve devam ettirmenin, ancak eğitilmiş ve eğitilen insan gücü ve çağdaş donanımlarla mümkün olduğunun bilincinde olan I.V.C. ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER VANA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. çalışanlarının eğitimine özen göstererek gerekli teknolojik desteği ve uygun çalışma ortamını sağlayacaktır.